Abeceda kresťana

UFO a tzv. mimozenšťania sú démoni

Svedectvo pravoslávnej kresťanky ohľadom UFO a tzv. mimozemšťanov

„Pred rokmi som bola chytená do klamlivého rozptýlenia pozornosti ohľadom ‘Mimozemšťanov z vonkajšieho vesmíru’. Napokon, ‘sme takí nadutí si myslieť, že sme samí v celom šírom vesmíre’ – toto je čo hovoria...

Boh ma vystrašil hrôzami, ktoré nech sa už nezopakujú. Bola som budená zo spánku mysľou špinavej temnej prítomnosti, ktorá sa vo mne plazila – ako červ. Vyskočila som z postele, uchytila moju Bibliu, a išla do izby zo spálne, a hodila som sa na kolená opakujúc Isusovu modlitbu a ‘odíď odo mňa, Satan, v Mene môjho Spasiteľa a Pána Isusa Christa!’

V okamihu to odo mňa odišlo. Ale to nebol koniec tej noci, ktorý ma držal na kolenách modliac sa a čítajúc Písma do úsvitu.

Išla som do kuchyne a pozrela sa von do nášho zadného dvora. Moja pozornosť sa obrátila na jasnú hviezdu na stálo slabo tmavej oblohe. Jedna hviezda bola pripojená k druhej a ďalšej pokiaľ ich tam oblo niekoľko. Toto nebol vítaný pohľad v tomto čase. Ihneď som sa začala modliť znova a hviezdy sa spolu pohýnali hore a dole, a zo strany na stranu.

Spýtala som sa otázku: ‘Milujete len Boha a Isusa Christa? Skláňate sa k zemi, aby ste Ho uctievali?’ Posuňte sa hore a dole ako áno, a zo strany na stranu ak nie.’

Zimnica hrôzy ma pokryla ako sa (hviezdy) pohybovali násilne zo strany na stranu a ja som (z nich) cítila pocit nenávisti. Telepatiou som počula ich pripustenie, že nenávidia Boha a celé ľudstvo a chcú vidieť celé stvorenie zničené!

Volala som Meno Isusa na ochranu a padla som na kolená v poklone, pokračujúc v modlitbe Isusovej a prosila som Boha za ich vyhnanie odo mňa a mojej rodiny...

Vďaka Bohu zmizli.“

https://www.youtube.com/watch?v=CM8RNNe9v-Y

...

Svätý Gabriel Urgebadze z Gruzínska (1929-1995) nás varuje: "Počas antichristovských čias bude najsilnejším pokušením (ľudstva) očakávanie spásy z kozmu, od humanoidov, mimozemšťanov, ktorí sú vlastne démonmi. Človek by sa mal len zriedka pozerať na oblohu, pretože znamenia môžu byť klamlivé, a tak môže byť (človek) zničený."

 

Svaty Gabriel Urbegadze 3

 

...

UFO sú zhodou okolností pokročilejšie ako naša sekulárna technológia - to by mala byť pekná vôdzka, že to nie je nič nové, vždy sa nás snažili oklamať.

Mnohí, mnohí neortodoxní sa „prebúdzajú“ do klamov sveta, ale celý svoj čas trávia pozorovaním UFO a iných prejavov „podivnosti“ v skutočnosti – naši svätí nám v posledných časoch hovoria, že aj keď v mysli spoznáme - úroveň „toto je dielo Anti-Christa“ NEBUDEME vedieť odolať, ak sa naše srdce neočistí v boji za Christa. Títo úbohí ľudia nemajú žiadne nástroje z (boja proti) Prelestih alebo démonických prejavov, ktoré im hovoria „si prorok“ alebo „bol si uznaný za hodného nás vidieť, varuj ostatných, že prichádzajú anjeli“ a všetky druhy hrôznosti – aký čistéýsi myslím, že som, mám byť považovaný za hodného počuť priamo od samotného Christa a Jeho anjelov? Strašné triky!

Mnohí pravoslávni už ani neveria v démonov, akoby náš Pán a Boh Christos bol klamár vo svojich Písmach a vyháňal démonov a odporných duchov. Možno by sme mali "cenzurovať" Bibliu pre ľudí so sekulárnymi "citlivosťami?" Možno vás, ktorí neveríte v démonov, oklamú. V knihe Seraphima Rosa Duša po smrti stavia do protikladu sekulárnu blízkosť smrti (klinicky mŕtvu, ako aj resusitujúcu) s pravoslávnymi svätcami a učením. Toto je ten istý bludný duch „bytosti svetla“ na „utešovanie“ ľudí. Je naplnená svätými od najstarších čias o týchto skúsenostiach a démonických prejavoch a nie je to nejaké nové učenie, ktoré by ľudia chceli vyhodiť z hlavy cirkevných otcov a žijúcich svätých Krista. Karl Jung sa zbláznil so svojou Červenou knihou plnou okultizmu – áno, Duša po smrti zisťuje, že ľudia podľa typu a kultúry uvidia „to, čo sú pripravení vidieť“, ale iba na povrchovej úrovni takmer mŕtvych. Karl Jung vyznáva, že Christos a naša presvätá Bohorodička sú „len archetypy“ a mali by sme sa „hádať s našim Tieňom“ (démonom) – vyhýbať sa jeho rúhaniu a hľadieť na našich svätých... toto nebolo učenie o. Serafima, toto sú naši najstarší svätí a cirkevná tradícia – je to Cirkev, ktorá je Christovou mysľou – Boh je mimo času – nie je „zaskočený“ UFOm, dal nástroje, aby sme už tieto veci rozpoznali. Nemyslite si, že hollywoodská fantázia, ktorá má neuveriteľné väzby na armádu a brata Freuda – otca „čiernej psychológie“ na ovládanie más, vám hovorí nejakú pravdu, o ktorej naši svätí „nevedeli“.

https://orthochristian.com/139036.html