Duch posledných časov

Podpisovanie čipových kariet vlastným menom

V dnešnej dobe, keď takmer každému chodí výplata na účet, je potrebné byť zvlásť opatrný pri podpisovaní tzv. bankomatových kariet vlastným menom!

Viacero otázok od pravoslávnych kresťanov ma prinútilo napísať túto krátku poznámku na túto aktuálne tému:

alt

Rada, ktorou sa pri používaní bankomatových/kreditných ako aj iných kariet s čipom vo vnútri riadim ja, je od pravoslávneho svätca konca 20. storočia - svätého starca Paisija Svätohorca: Používaj hocičo, ale nepodpisuj vlastným menom nič s čipom!

Čipové karty v zamestnaní používa v súčasnosti veľa ľudí. Takisto ako mnohí každodenne používajú platobné (bankomatové) karty, používam ich aj ja. Ale nijakú z nich nepodpisujem vlastným menom! Keď už podpis chcú, tak napíšem namiesto podpisu slovo: NEPODPISUJEM alebo nejakú škrabanicu. To je všetko. Zatiaľ ma Boh drží a vychádza to.

Bratia a sestry v Christu, ide o to, ale sme boli veľmi opatrní a (nedaj Boh) nestratili Božiu blahodať pri podpisovaní kariet s čipmi, či prijémaním čipov pod kožu. To meno sme dostali pri svätom krste a podpísaním čipu s číslom Antichrista 666 sa tohto mena zriekame a vedome či nevedome sa dostávame pod moc toho Zlého.

Ak ste nejakú kartu vlastným menom už podpísali, tak ju spáľte v ohni, kajajte sa Bohu, vyspovedajte sa, zaopatrite si novú kartu a na ňu napíšte NEPODPISUJEM, alebo tam nenapíšte nič, alebo tam napíšte nejakú škrabanicu namiesto podpisu. Karty sú, bohužial, v tejto dobe všade a my musíme nejako prežiť...

Potraviny kúpené v obchodoch, ako aj akýkoľvek tovar s čiarkovým kódom, treba doma prežehnať Svätým Krížom, a niektorí ľudia ich aj pokropia svätenou vodou.

Čiže používať možeme akúkoľvek kartu, ktorá nevyžaduje podpis. Opakujem ale, že treba byť veľmi ostražitý pri podpisovaní akýchkoľvek kariet s čipmi.

Bohuznámy starec na Ukrajine, ktorý sa zaoberá bojom proti kartám, hovorí nasledovnú duchovnú múdrosť: Čím viac kariet s čipmi človek okolo seba má, tým ťažšie do jeho srdca preniká Božia blahodať. Tieto karty sú ako keby štítom, ktorý bráni Bohu posväcovať človeka a jeho život na tomto svete... A to je presne to, o čo diablovi v dnešnej dobe ide: zvyknuť si na bezhotovostné platby, a pomaličky odstrániť z obehu fyzické peniaze, bankomaty atď. 

 

Pozn BŠ: Pozor, terajšie bankomatové karty a podkožné čipy ešte NIE SÚ pečaťou šelmy - Antichrista. Podľa slov svätého Gabriela Urgebadze pečať posledných časov sa bude dávať na ukazovák pravej ruky alebo na čelo, a táto pečať bude vydávať zelenkavé svetlo, takže bude hneď na prvý pohľad jasné, či človek znak Antichrista prijal ablebo nie.