Duch posledných časov

Otec Elpidij o Rusko-Ukrajinskom konflikte a toho, čo nás čaká

- Prosím, povedzte mi, otec Elpidij, o týchto (o ktorých ste sa vyjadrili), neočakávaných poveternostných javoch.

Vidíme neočakávané poveternostné javy, dokonca aj v našej krajine (Grécku), tento rok som počul o prívalových dažďoch, bleskoch a ... To ešte nič nie je. Tie sú len prekurzorom (predzvesťou).

- Ale veľa sa hovorí aj o zemetrasení. Sú všetky tieto veci predchodcom toho?

- To sú tiež nič. To, čo bude nasledovať, bude oveľa horšie. Podzemné sopky vybuchnú do takej miery, že sa zmení štruktúra zeme. Pamätajte na tieto slová: Štruktúra Zeme sa zmení! Amerika prejde takými hroznými zmenami, takými hroznými, že je to na zaplakanie! Je to na plač! Je to na plač! Pamätajte si to, pretože ony (USA) dovolili svojmu srdcu uctievať Satana a sám Satan ich teraz zničí! Teraz chcú urobiť to isté prostredníctvom globálnej búrky vojny. Ale teraz je to Božia vôľa a Božia vôľa sa vôbec nemení. Zapamätaj si to!

Rusko bude prvé, prvé z posledných troch kráľovstiev tohto sveta; súčasnej verzie tohto sveta, presnejšie. A ono teraz má moc a autoritu od Boha stať sa antichristom pre Antichrista (nepriateľ Antikrista). A zatiaľ čo Amerika teraz verí, že ovládne svet zničením Ruska; neuvedomuje si, že si vykopala vlastný hrob. Všetky tieto odchýlky a pokroky, ktoré robia, nie sú ničím iným ako prefíkanejším pokusom Američanov vyhrať vojnu, ale nebude to tak. Vojna, ktorá sa už začala v Sýrii, čo je jeden koniec luku, a teraz sa presunie na druhý koniec luku, ktorým je severná Európa. A keď hovorím o severnej Európe, nemám na mysli rusko-ukrajinskú vojnu, v ktorej veria, že Ukrajinu zničí Rusko. Ukrajina je súčasťou Ruska, pretože tam bije srdce Ruska; v Kyjeve. Vedia to aj Rusi, vedia to aj Ukrajinci; Rusi-Ukrajinci. Preto sa Nemci snažili získať svojich vlastných ľudí, aby viedli Európsku úniu a aby viedli cez svoje protestantské názory, s vlastnými prezidentmi a vlastnými politickými pešiakmi; aby bolo možné oddeliť Ukrajinu od Ruska. Ale to nie je možné, moje dieťa! Nedovolia to ani svätci Ruska a Ukrajiny! Samotní Ukrajinci príchod Ruska privítajú; o zjavnom útoku Ruska. Ak Rusko zasiahne Ukrajinu, je to, akoby zasiahlo samo seba, takže sa to nestane tak, ako veríme. Vojna o Ukrajinu bude s lietadlami NATO, ale tie budú porazené.

 

Otec Elpidij v rozhovore pre radio

 

- Vidíte zapojenie Číny?

- NATO bude porazené. To, čo vnímam ako katastrofu, súvisí so škandinávskymi krajinami. Žiaľ, niektoré krajiny urobia katastrofálnu chybu, pretože veria, že ich Američania zachránia. Američania zapoja tieto krajiny do hry, aby mohla vypustiť svojho hada a potom ich opustí. Preto by si všetky malé štáty, ktoré vstúpia do tejto vojny proti Rusku, mali pamätať, že je veľmi hlúpe, ak šteňa bojuje s medveďom. Jediné, čo by som všetkým týmto ľuďom poradil...

Ako som to urobil včera, keď mi zavolali z Rumunska a spýtali sa ma: "Otče, čo máme my Rumuni robiť v tejto vojne s Ukrajinou a Ruskom?" Rada, ktorú by som dal aj svojej vlastnej krajine, by bola: „Skús si spomenúť, čo robí človek, keď sa chce zachrániť pred medveďom. Spadne a hrá sa na mŕtveho a medveď mu neublíži! Ak nezachováte neutralitu, povedal som Rumunom, ak nezostanete neutrálni, budete zničení! Žiaľ, túto neutralitu nezachovajú všetky štáty. Štáty, ktoré budú zničené nebudem menovať. Nebudem ich menovať, pretože nechcem, aby moje slová boli v tejto chvíli použité ako útoky na štáty, ktoré utrpia také veľké škody. V mnohých krajinách však vidím veľkú katastrofu. Je mi ľúto, že Škandinávia bude zničená, pretože ju Američania presvedčia, aby sa postavila proti Rusku. Je mi ľúto Gruzínska, ktoré zaujme stanovisko v prospech NATO. Je mi ľúto Bulharska a Lotyšska a všetkých týchto strán, ktoré, žiaľ, budú stáť na strane Američanov. Je to lepšie... Ak majú čo i len trochu inteligencie. Je lepšie sa tomu vyhnúť a zostať neutrálny. Nestavať sa na stranu nikoho, ani Rusov, ani Američanov, ak sa chcú zachrániť! To isté platí aj pre nás! (Grécko) Ak urobíme túto katastrofickú chybu, zapojíme sa do vojny, ktorá prebehne rýchlosťou blesku a bude sa bojovať s novými zbraňami, aké sme nikdy predtým nevideli. Rusko je Bohom povolané, Bohom určené, aby práve teraz zničilo americký štát. Je predurčený na zničenie satanského štátu Európy a Ameriky; ktoré sa odovzdali satanovi.

Potom vedzte, že predchodcom, skutočným predchodcom Antikrista, bude Čína; krajina, ktorá bude vzorom dokonalej poslušnosti a svetového väzenia, ktoré chce diabol nanútiť všetkým ľuďom! A on to dosiahne! Preto buďme opatrnejší!

A ešte niečo by som vám chcel povedať. Nechajte ich všetkých, ktorí sú tak múdri a rozprávajú o všetkých tých nezmysloch, ktoré od nich počúvame. Ak chcú byť rozumnými ľuďmi, je pre nich lepšie modliť sa, pretože nasledujúci deň bude veľmi ťažký. Nasledujúci deň nebudeme mať jedlo. Nasledujúci deň nebudeme mať žiadne lieky na liečbu našich chorôb. Nasledujúci deň, keď sa výrazne zvýši rádioaktivita a znečistenie životného prostredia, Zem už nebude poskytovať potravu. Chápeš, môj drahý Štefan, prečo ma bolí srdce z toho, čo vidia moje oči?

 

- Prosím, povedzte mi, otče, chcem sa ťa spýtať poslednú otázku, pretože čas sa kráti. V tejto veľmi ťažkej a nepríjemnej budúcej situácii, ktorú ste nám opísali, aká bude úloha pápeža, ktorý sem prišiel do Grécka len pred pár dňami?

Tento pápež, moje dieťa, bol vymenovaný, aby uvrhol cirkev do veľkého šoku. Tento tam ale nebude natrvalo. Budú ho musieť opäť vymeniť, aby vyvážili znepokojujúce schizmatické tendencie, ktoré sa vytvoria v rámci katolicizmu. Tendencie, ktoré budú v budúcnosti legitimizované, a ktoré sa budú v cirkvi diferencovať na dve formy: na tie, ktoré budú vidieť, a na tie, ktoré budú skryté.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6KpTg16N-ZY&t=59s